W niedziele 2 kwietnia 2017 na kompleksie sportowym w Ostrowie odbyła się inscenizacja Misterium Męki Pańskiej przygotowana przez Młodzież z Grupy Apostolskiej w Ostrowie. Na wspomnianej inscenizacji zebrało się setki widzów a wśród nich m.in. p.o. Wójta Gminy Ostrów - Grzegorz Ożóg, Poseł na Sejm RP - Kazimierz Moskal oraz ks. Roman Woźny - Dziekan Dekanatu Pustków Osiedle. Dla wszystkich, którzy nie byli a chcą jeszcze zobaczyć na żywo wspomnianą inscenizację zapraszamy na 9 kwietnia 2017 o godz. 19:00 na kompleks sportowy w Ostrowie.

Mateusz Surman

 

  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu