W sobotę, 6 maja 2017 w Ociece miała miejsce uroczystość związana z Gminnym Dniem Strażaka. W uroczystości wzięły udział wszystkie jednostki OSP z naszej gminy a także zaproszeni goście.

Cała uroczystość rozpoczęła w kościele parafialnym p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Ociece od mszy świętej w intencji druhów strażaków z terenu gminy Ostrów, którą celebrował ks. Jan Gaworczyk. Następnie wszyscy druhowie i druhny oraz zaproszenie goście udali się do pobliskiego Domu Strażaka, gdzie odbył się uroczysty apel wraz z wręczeniem odznaczeń i przemowami zaproszonych gości.

Wśród nagrodzonych znalazł się m.in. Prezes OSP Ostrów Artur Rudny, który został wyróżniony przez Janusza Piczak z PSP w Ropczycach za to, że to właśnie on najczęściej uczestniczył w ubiegłym roku w działaniach ratowniczych na terenie naszej gminy.

W uroczystości oprócz jednostek z terenu naszej gminy brał udział m.in. Z-ca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ropczycach - Janusz Piczak, Wiceprezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Ropczycach - Stanisław Świder oraz p.o. Wójta Gminy Ostrów Grzegorz Ożóg.

Mateusz Surman

 

modafinil comprimes en ligne France pas cher tramadol comprimes sans ordonnance

  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu