Gminna Biblioteka Publiczna w Ostrowie wraz z GCKiS w Kamionce organizuje wystawę "Moje hobby, moja pasja..."

Czym się interesujemy? Wszystkim! Jedni zbierają kartki, znaczki lub monety, inni hodują węże czy rybki. Jeszcze inni fotografują, gotują, malują, piszą lub chodzą po górach. Dzieci i młodzież chętnie zbierają breloczki lub zdjęcia znanych celebrytów. Niektórzy sami wykonują swoje prace różnymi technikami np. na szydełku, drutach, ze sznurka, decoupage, haftują itp.

Pragniemy, by mieszkańcy gminy mogli zaprezentować swoje prace bądź kolekcje szerszemu gronu. Poprzez wystawę stworzymy możliwość pokazania, iż każdy może mieć jakąś pasję, poprzez którą ma poczucie dobrze wykorzystanego czasu wolnego, odprężenia i radości. Być może oglądnięcie wystawy zainspiruje kogoś i obudzi w nim nowe hobby?

Prosimy mieszkańców gminy Ostrów u udostępnienie i wypożyczenie swoich zbiorów na wystawę.

Zbiory można przynosić do Gminnej Biblioteki Publicznej w Ostrowie i podległych filii w Ociece , Skrzyszowie i GCKiS W Kamionce  do dnia 30.11.2018r.

Szczegółowe informacje w sprawie wystawy można uzyskać po numerem 177451013

  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu