Święto Funduszy Europejskich na Stalowowolskich Błoniach.

 Lokalna Grupa Działania LASOVIA pragnie wszystkich poinformować i jednocześnie zaporosić w imieniu Marszałka Województwa Podkarpackiego, Samorządu Miasta Stalowej Woli oraz wójta Gminy Zaleszany do wzięcia udziału w wydarzeniu w dniu 11 maja 2019 roku z okazji 15 lat Polski w Unii Europejskiej. Święto Funduszy Europejskich na Stalowowolskich Błoniach to wydarzenie na którym oczywiście nie może zabraknąć Lokalnej Grupy Działania LASOVIA, która to będzie miała swoje stoisko i promowała swój obszar działania. To wydarzenie prestiżowe na skalę wojewódzką rozpocznie się o godz. 13:00, a planowane zakończenie to godz. 21:00. Organizatorzy na ten dzień przewidzieli mnóstwo atrakcji i wiele ciekawych stref, które to zostały podzielone w zależności od charakteru i kategorii. Zostały zaplanowane m.in. strefy nauki, strefy zdrowia, podkarpackich tradycji, strefy dla dzieci i wiele innych ciekawych i wartych do zobaczenia stref. Przewidziane zostały występy zespołów artystycznych, występy kabaretów Chatelete i Jurki oraz pokazy balonowe, szybowcowe i pokazy fajerwerków na zakończenie imprezy. Szczegółowy program i opis tego wydarzenia możecie Państwo zobaczyć pod niniejszym linkiem: 

http://www.turystyka.wrotapodkarpackie.pl/index.php/8-aktualnosci/3507-swieto-funduszy-europejskich-na-stalowowolskich-bloniach

Wszystkich Serdecznie Zapraszamy do udziału i życzymy miłej i udanej zabawy oraz wypoczynku.

- stalowa_fundusze.jpg

Lokalna Grupa Działania LASOVIA
  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu