"Wszystkie dzieci bawią się" w Ostrowie

W sobotę, 11 czerwca 2022 r. na kompleksie sportowym w Ostrowie odbyła się impreza rekreacyjna „Wszystkie dzieci bawią się”, która była skierowana dla najmłodszych naszych mieszkańców, a które na zaproszenie Wójta Gminy Ostrów Grzegorza Ożoga licznie przybyły na to wydarzenie.

Laboratorium Przyszłości w SP Ostrów

1 czerwca dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Ostrowie był na pewno wyjątkowy. W ten dzień uczniowie z inicjatywy dyrekcji nie mieli standardowych lekcji, a uczestniczyli w cyklu zajęć i pokazów w nowo otwartym „Laboratorium Przyszłości”.

Świadczenia ratownicze dla strażaków OSP

W poniedziałek, 30 maja 2022 r. w Ostrowie na zaproszenie Wójta Gminy Ostrów Grzegorza Ożoga odbyło się uroczyste wręczenie blisko trzydziestu strażakom z terenu gminy Ostrów decyzji o przyznaniu Świadczenia Ratowniczego dla strażaków OSP.

Rafał Nędza nowym przewodniczącym Rady Gminy Ostrów

We wtorek, 31 maja 2022 r. odbyła się XXXIX Sesja Rady Gminy Ostrów. W związku ze śmiercią długoletniego samorządowca śp. Józefa Bajora dotychczasowego przewodniczącego Rady Gminy w Ostrowie, najważniejszym punktem tej sesji był wybór nowej osoby na to stanowisko.

Zawody wędkarskie w Kamionce

W sobotę, 28 maja 2022 r. w Kamionce odbyły się Spławikowe Zawody Wędkarskie z okazji "Dnia Dziecka", które zostały zorganizowane przez Gminne Koło nr 19 "Karp" w Ostrowie, a Gmina Ostrów oraz GCKiS w Kamionce były współorganizatorami tego wydarzenia.

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu