X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek OSP

W niedzielę, 25 września 2022 r. w Sędziszowie Małopolskim odbyły się X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek OSP Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego, zorganizowane przez Komendę Powiatową PSP w Ropczycach wraz z Zarządem Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Święto Chleba w Ostrowie

W niedzielę, 25 września 2022 r. w Ostrowie tak jak informowaliśmy odbyły się charytatywne biegi, ale zaraz po ich zakończeniu w godzinach popołudniowych rozpoczęło się wydarzenie „Święto Chleba”zorganizowane przez Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich Ostrowianki.

XI Rowerowy Rajd Ludzi Pracy w Skrzyszowie

Wszystkim nam jest wiadome, że ks. Popiełuszko był związany ze środowiskiem ludzi pracy. Swoje homilie, które głosił dla tych ludzi opierał na czterech zasadniczych fundamentach: prawdzie, wolności, sprawiedliwości i solidarności. Według Niego były to podstawowe wartości nie tylko życia chrześcijańskiego, ale również i społecznego.

Pobiegliśmy dla osób niepełnosprawnych z terenu Gminy Ostrów

W niedzielę, 25 września 2022 r. w Ostrowie odbyło się charytatywne wydarzenie "Biegniemy dla osób niepełnosprawnych z terenu Gminy Ostrów". Organizatorem było Stowarzyszenie Młodzi Aktywni przy wsparciu Wójta Gminy Ostrów Grzegorza Ożoga oraz CKiB Gminy Ostrów.

Narodowe Czytanie w Kamionce

3 września 2022 r. nasza gmina włączyła się w coroczną akcję „Narodowe Czytanie”, organizowanego w całej Polsce przez Prezydenta RP. W sali CKiB w Kamionce wszystkich przywitał Wójt Gminy Ostrów - Grzegorz Ożóg wraz z Zastępcą Dyrektora CKiB Gminy Ostrów - Anną Wdowik.

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu