Publiczne Przedszkole im. Wandy Chotomskiej w Kozodrzy przystąpiło do Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego “Piękna Nasza Polska Cała”. W ramach realizacji programu przedszkole wykonało między innymi różne działania.

Wspomniane działania to m.in.:

  • pieczenie ciastek wspólnie z Stowarzyszeniem Aktywnych Kobiet ze Skrzyszowa
  • pokaz mody patriotycznej
  • konkurs plastyczny Ojczyzna Oczami Dziecka
  • bicie rekordu w śpiewaniu hymnu

PP Kozodrza

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu