To już jest tradycją, że wieczorem 6 grudnia do GCKiS w Kamionce przyjeżdża Święty Mikołaj, aby rozdać prezenty dla najgrzeczniejszych dzieci. Tak też było i w tym roku, dzieci zebrały się w sali GCKiS, gdzie niecierpliwie oczekiwały na pojawienie się Św. Mikołaja.

Ten niezwykły gość przybył około godziny 18, wcześniej dla rozładowania napiętej atmosfery, dzieci tańczyły i bawiły się przy świątecznych, mikołajkowych piosenkach. Gdy zadzwoniły dzwonki Mikołaja, na sali najpierw zapanowała cisza, a póżniej dzieci głośno przywitały gościa słowami „Witamy Cię Święty Mikołaju” Potem była wspólna zabawa i wreszcie upragniony przez wszystkich moment, rozdawanie prezentów. Dzieci odbierały prezenty, przedstawiały się, odpowiadały na pytania zadane przez Mikołaja. Panowała wielka radość i taki już świąteczny nastrój, choinka, świąteczne piosenki w tle, to wszystko sprawiło, że poczuliśmy zbliżające się święta. Na koniec Mikołaj poczęstował wszystkich zebranych słodyczami, robił pamiątkowe zdjęcia. Dzieci podziękowały za prezenty i zaprosiły Mikołaja na przyszły rok.

GCKiS w Kamionce

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu