W niedzielę, 27 stycznia 2019 r. w Ociece odbyła się wystawa bożonarodzeniowa, gdzie można było oglądać ręcznie robione różnego rodzaju stroiki i ozdoby. Dla wszystkich odwiedzających był również zorganizowany koncert kolęd oraz inne atrakcje. Realizatorem spotkania było Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet w Skrzyszowie przy wsparciu Wójta Gminy Ostrów.

Spotkanie rozpoczął Wójt Gminy Ostrów – Grzegorz Ożóg, który przywitał wszystkich widzów i wykonawców stroików. Wśród zaproszonych gości był m.in. Członek Zarządu Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego – Sławomir Bezara, prezes GZUK w Ostrowie - Marek Gubernat, ksiądz katecheta z Parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Ociece – Józef Pajor oraz radni i sołtysi z naszej gminy.


Co warto podkreślić wszystkie zaprezentowane podczas tej wystawy ozdoby zostały wykonane przez osoby uczestniczące w spotkaniach aktywizacyjnych w ramach realizacji projektu grantowego z Lokalnej Grupy Działania Lasovia pod hasłem „Promocja lokalnych produktów - wystawa Bożonarodzeniowa”, który był realizowany przez Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet w Skrzyszowie.

Mateusz Surman

 

  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu