Dnia 20 stycznia 2019r. w sali GCKiS odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci, Dziadka i Seniora. Spotkanie zaszczycili swoją obecnością licznie zebrani seniorzy, a także przewodniczący rady gminy i zarazem radny Kamionki Józef Bajor oraz drugi radny Józef Wolak, a także ksiądz proboszcz Piotr Stefański. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor GCKiS Jadwiga Łomnicka, która przywitała zebranych gości, złożyła życzenia wszystkim babciom, dziadkom, osobom starszym.

Później został przedstawiony program artystyczny przygotowany na tę okazję przez instruktora GCKiS  Renatę Dłużeń, a w wykonaniu dzieci i młodzieży z Kamionki. Program rozpoczął się świątecznie bo młodzież zagrała na instrumentach kolędę, następnie dzieci mówiły wierszyki, śpiewały piosenki, dziewczynki z siódmej klasy zaśpiewały i zatańczyły dla swoich babć i dziadków. Program się bardzo podobał, były gromkie brawa, a nawet popłynęły łzy radości i wzruszenia.

Na koniec wnuki zagrały i zaśpiewały STO LAT następnie rozdały laurki. W nagrodę za występ dzieci otrzymały od radnych z Kamionki słodycze, a seniorzy życzenia. Po części artystycznej był poczęstunek, rozmowy, wspomnienia, śpiewy i wspólne biesiadowanie, do tańca przygrywał pan Marek. Wszyscy miło i wesoło spędzili ten wieczór.

R. Dłużeń

  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu