Na skwerze w Ostrowie dostępna jest plenerowa wystawa Instytutu Pamięci Narodowej pt.: „Ojcowie Niepodległości". Ekspozycja prezentuje wydarzenia historyczne i liderów walki o niepodległą Polskę w 1918 r.: Józefa Piłsudskiego, Romana Dmowskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Wincentego Witosa, Wojciecha Korfantego oraz Ignacego Daszyńskiego.

Wystawa będzie dostępna do końca kwietnia br., a inicjatorem prezentacji wystawy w naszej gminie jest dr Jacek Magdoń z Instytutu Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie.

Mateusz Surman

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu