W sobotę, 22 czerwca 2019 na stadionie w Ociece odbyło się ważne spotkanie piłkarskie pomiędzy dwoma zespołami z naszej gminy, a mianowicie drużyną Victoria Ocieka oraz Kaskada Ostrów - Kamionka. Mecz był ważny, ponieważ wynik decydował kto w przyszłym sezonie pozostanie w dębckiej lidze okręgowej, a która drużyna niestety spadnie do A klasy.

Po bardzo zaciętej walce pierwsza połowa spotkania zakończyła się remisem 1:1 ale po drugiej połowie ostatecznie mecz zakończył wygraną gospodarzy 2:1. Bramki dla Victorii strzelili: Paweł Nędza (40 min.), Wojciech Jasicki (88 min.) i dla Kaskady: Marcin Poźniak (35 min.).

Wśród licznie zgromadzonej publiczności byli obecni m.in.: Wójt Gminy Ostrów - Grzegorz Ożóg, Członek Zarządu Powiatu Ropczycko - Sędziszowskiego – Sławomir Bezara oraz Radni Rady Gminy w Ostrowie. Poniżej galeria zdjęć z tego spotkania.

Mateusz Surman

  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu