"Zdrowa żywność - zdrowa rywalizacja" to nazwa projektu, które realizowało nowo powstałe Koło Gospodyń Wiejskich w Kozodrzy. W przygotowanym harmonogramie projektu zaplanowano m.in.: warsztaty z przygotowania zdrowych potraw i napojów, rozgrywki szachowe oraz tenisa stołowego, a także zajęcia ruchowe.

Na zakończenie całej inicjatywy, czyli 23 czerwca 2019 odbył się finał projektu podczas którego odbyły się finałowe rozgrywki szachowe – symultana pokazowa, którą poprowadził prezes Towarzystwa Szachowego „Skoczek” - Robert Stefański. Następnie odbyły się mecze w tenisa stołowego o puchar prezesa KGW Kozodrza. Był również przygotowany pokaz taneczny przygotowany przez dzieci młodzież.

Oprócz tego na mieszkańców sołectwa i przybyłych gości czekały różnego rodzaju niespodzianki jak prezentacja i degustacja zdrowych potraw przyrządzonych przez KGW Kozodrza, a dzieci mogły skorzystać z bezpłatnych dmuchańców czy usiąść za sterami samochodu strażackiego.

Na zakończenie prezes KGW w Kozodrzy - Sabina Niwa podziękowała wszystkim członkom za udział w projekcie oraz wszystkim osobom, które pomogły w jego realizacji. W spotkaniu finałowym uczestniczył m.in. Wójt Gminy Ostrów - Grzegorz Ożóg oraz Przewodniczący Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury i Porządku Publicznego – Łukasz Łącała.

Mateusz Surman

  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu