W sobotę, 21 września 2019 na kompleksie sportowym w Ostrowie odbyły się Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze. Zawody oficjalnie rozpoczął Poseł na Sejm RP – Kazimierz Moskal, a zakończył Wójt Gminy Ostrów - Grzegorz Ożóg. Pierwsze miejsce w obu grupach zdobyła jednostka OSP Kozodrza.


W zawodach uczestniczyło łącznie osiem drużyn (trzy kobiece i pięć męskich) z pięciu jednostek OSP z terenu naszej gminy. Zawody były prowadzone przez Komendanta Gminnych OSP - Adama Grybosia, a całość zmagań była dokładnie oceniana przez strażaków z PSP w Ropczycach. Na zakończenie wręczone zostały pamiątkowe dyplomy i nagrody przez Wójta Gminy Ostrów - Grzegorza Ożóg i Zarząd Gminnego ZOSP w Ostrowie. Nagrody w postaci gaśnic i agregatów gaśniczych zostały pozyskane dzięki wsparciu Piotra Grybosia.

A oto wyniki zawodów:
Drużyny kobiece (grupa C):

 1. OSP Kozodrza
 2. OSP Ostrów
 3. OSP Kamionka

Drużyny męskie (grupa A):

 1. OSP Kozodrza
 2. OSP Ostrów
 3. OSP Kamionka
 4. OSP Wola Ociecka
 5. OSP Ocieka

Zawody powiatowe odbędą się 29 września 2019 o godz. 13:00 również na kompleksie sportowym w Ostrowie.

Mateusz Surman

 • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
 • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
 • Powiat ropczycko-sędziszowski
 • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
 • Urząd pracy w Ropczycach
 • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
 • Lasovia - lokalna grupa działania
 • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
 • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu