Kilka dni temu w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Kozodrzy został otwarty nowy zakład produkcyjny firmy Stalber. Jest to rodzinna firma zajmują się głównie produkcją konstrukcji stalowych ale także obróbka stali nierdzewnej i aluminium. Produkowane są tu także m.in. bariery drogowe czy elementy maszyn. Większość wyprodukowanych elementów jest eksportowana do krajów skandynawskich.

Firma Stalber zainwestowała (nie licząc zamontowanych maszyn) około 5 mln zł w zakup działki i budowę nowoczesnej siedziby firmy wraz z miejscem na składowanie produktów oraz budynkiem biurowym i halą z zamontowanymi dwiema suwnicami o nośności po 5 ton. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2013 roku i na ten moment zatrudnia kilkanaście osób z okolicznych miejscowości..

Mateusz Surman

  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu