W ubiegłą sobotę jednostka OSP Ostrów oficjalnie otrzymała nowy lekki samochód ratowniczo – gaśniczy Mercedes Benz Sprinter 519. Łączny koszt pojazdu to blisko 390 tys. zł z czego prawie 240 tys. zostało pozyskane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.


Wójt Gminy Ostrów - Grzegorz Ożóg podczas przekazania samochodu serdecznie podziękował wszystkim, którzy wsparli tą inicjatywę i że ten samochód trafił właśnie na teren naszej gminy. Największe wsparcie przy uzyskaniu dofinansowania nasza gmina otrzymała od Kazimierza Moskala – Posła na Sejm RP oraz Jacka Magdonia – Radnego Sejmiku Województwa Podkarpackiego za co serdecznie dziękujemy!

Nowy samochód z pewnością znacząco wpłynie na sprawność bojową tej jednostki oraz na bezpieczeństwo naszych mieszkańców, a także osób niosących szybką i fachową pomoc.

Mateusz Surman

  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu