W ubiegłą sobotę jednostka OSP Ostrów oficjalnie otrzymała nowy lekki samochód ratowniczo – gaśniczy Mercedes Benz Sprinter 519. Łączny koszt pojazdu to blisko 390 tys. zł z czego prawie 240 tys. zostało pozyskane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.


Wójt Gminy Ostrów - Grzegorz Ożóg podczas przekazania samochodu serdecznie podziękował wszystkim, którzy wsparli tą inicjatywę i że ten samochód trafił właśnie na teren naszej gminy. Największe wsparcie przy uzyskaniu dofinansowania nasza gmina otrzymała od Kazimierza Moskala – Posła na Sejm RP oraz Jacka Magdonia – Radnego Sejmiku Województwa Podkarpackiego za co serdecznie dziękujemy!

Nowy samochód z pewnością znacząco wpłynie na sprawność bojową tej jednostki oraz na bezpieczeństwo naszych mieszkańców, a także osób niosących szybką i fachową pomoc.

Mateusz Surman

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu