27 września 2020 obchodzimy „Dzień Podziemnego Państwa Polskiego” z tej okazji Grzegorz Ożóg – Wójt Gminy Ostrów wspólnie z dr Jackiem Magdoniem - Radnym Sejmiku Województwa Podkarpackiego, który jest starszym specjalistą w IPN Rzeszów, Jadwigą Łomnicką – Dyrektorem GCKiS w Kamionce i Jackiem Rogiem - Zastępca Wójta Gminy Ostrów spotkali się przy obelisku w Bliźnie. Wspomniana delegacja złożyła tam kwiaty, zaświeciła znicze oraz odmówiła modlitwę za poległych by uczcić ten jakże ważny dzień.

Przy tej okazji zaprezentowano również specjalny pin (odznaka wykonana z metalu), który został wydany przez GCKiS w Kamionce i jest w sprzedaży w Parku Historycznym Blizna. Widnieje na nim symbol Polski Walczącej na tle Parku Historycznego Blizna.

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu