W środę, 23 września 2020 w Ropczycach jednostka OSP Wola Ociecka otrzymała dotację w kwocie blisko 12 tys. zł na doposażenie swojej jednostki. Prezes jednostki Mariusz Niewiadomski oraz zastępca naczelnika Leszek Napora otrzymali umowę z rąk Bogusława Kidy – Zastępcy Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Rzeszowie w asyście Zdzisława Pupy - Senatora RP oraz Grzegorza Ożoga – Wójta Gminy Ostrów.

Dotacja stanowi 90% kwoty kwalifikowanej i została pozyskana z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu