W środę, 11 listopada 2020 odbyło się oficjalne przekazanie samochodu dla jednostki OSP Blizna. Najmniejsza jednostka OSP z naszej gminy otrzymała średni samochód ratowniczo – gaśniczy GBA 1,5/24 DAF 1700, który wcześniej był użytkowany przez jednostkę OSP Ostrów.

Oprócz tego jednostka z Blizny pozyskała blaszany garaż na ten samochód oraz nową motopompę pożarniczą Tohatsu VE1500, która została w dużej części sfinansowana z pieniędzy MSWiA o które zabiegał Wójt Gminy Ostrów Grzegorz Ożóg.

Strażakom pogratulował: Kazimierz Moskal – Poseł na Sejm RP, Jacek Magdoń - Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz Witold Darłak – Starosta Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego.

Mateusz Surman

 

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu