We wtorek, 31 maja 2022 r. odbyła się XXXIX Sesja Rady Gminy Ostrów. W związku ze śmiercią długoletniego samorządowca śp. Józefa Bajora dotychczasowego przewodniczącego Rady Gminy w Ostrowie, najważniejszym punktem tej sesji był wybór nowej osoby na to stanowisko.

W wyniku głosowania funkcję przewodniczącego Rady Gminy Ostrów objął Rafał Nędza, radny z sołectwa Ocieka. Życzymy wielu sukcesów oraz owocnej pracy na nowym stanowisku na rzecz całej naszej gminy.

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu