Gmina Ostrów została liderem powiatu ropczycko - sędziszowskiego i uzyskała bardzo wysokie 6 miejsce w Rankingu Gmin Podkarpacia.Ideą tego rankingu jest m.in. promowanie gmin, które wyróżniają się pod względem rozwoju społeczno-gospodarczego na terenie województwa Podkarpackiego.

Metodą oceny poziomu rozwoju gminy jest syntetyczny wskaźnik rankingowy wyliczony w oparciu o 16 różnych wskaźników.

Gratulacje i wyróżnienie we wtorek, 29 listopada 2022 r. w Rzeszowie otrzymał Grzegorz Ożóg - Wójt Gminy Ostrów z rąk Jolanty Sawickiej – Wicewojewody Podkarpackiego.

 

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu