Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanymi Jasełkami. Na terenie naszej gminy w szkołach czy kościołach są również licznie przygotowywane takie przedstawienia ukazujące wydarzenia z Betlejem.

Poniżej prezentujemy zdjęcia i materiał wideo z inscenizacji zaprezentowanej przez dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie.

Dyrektor Andrzej Ziajor dziękuje Panu Dawidowi Kędziorowi za nagranie i edycję materiału wideo.

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu