W dniu 5 kwietnia 2023 r. na terenie naszej gminy odbyły się eliminacje szkolne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ph. "Młodzież Zapobiega Pożarom". W składzie komisji oceniającej był Jacek Róg - Zastępca Wójta Gminy Ostrów oraz Krzysztof Bajger - Komendant Gminnego ZOSP w Ostrowie.

Eliminacje odbyły się w dwóch grupach wiekowych z których z każdej z uczestniczących szkół dwie najlepsze osoby zakwalifikowały się do etapu gminnego, który odbędzie się 14 kwietnia 2023 r. w budynku OSP Ostrów. Następny etap, czyli powiatowy odbędzie się również w OSP Ostrów w dniu 19 kwietnia 2023 r.

Liczymy na wysokie miejsca i życzymy sukcesów naszej młodzieży oraz zakwalifikowania się do kolejnych etapów turnieju. 

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu