3 września 2023 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Ostrowie odbył się „III Piknik Jesienny w Ostrowie”, podczas którego miało miejsce m.in. oficjalne otwarcie IV oddziału przedszkolnego w tej placówce.

Wydarzenie rozpoczęło się od występu rodziców. W krótkich scenkach pokazali oni dzieciom, jak dbać o swoje zdrowie oraz o otaczającą nas przyrodę. Przygotowali też z przymrużeniem oka widowisko o powstaniu nowego oddziału przedszkolnego w szkole.

Kolejnym punktem programu było oficjalne otwarcie nowego IV oddziału przedszkolnego, który otrzymał nazwę „Tygryski”. Poświęcenia nowej sali i jej wyposażenia dokonał ks. Józef Rusnarczyk, Proboszcz Parafii pw. Najświętszej Maryi Panny w Ostrowie.

Na zewnątrz na dzieci czekały liczne atrakcje, w tym m.in. dmuchańce, popcorn, wata cukrowa, lody, ciasta, słodycze oraz różnego rodzaju zabawy.

Organizatorami i sponsorami wydarzenia byli: Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Ostrowie wraz z Radą Rodziców, Wójt Gminy Ostrów Grzegorz Ożóg, CKiB Gminy Ostrów, Sołtys Sołectwa Ostrów Piotr Furtak oraz lokalna firma Rud-Car.

 

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu