„Mądrość polega na tym, aby starać się pomagać innym, nawet jeśli oznacza to poświęcenie czasu i energii”- słowa Williama Arthura Warda bardzo dobrze opisują wkład i zangażowanie osób, które już po raz szesnasty podjęły się trudu zorganizowania balu charytatywnego.

25 listopada 2023 r. w restauracji Rajski Ogród w Skrzyszowie odbył się XVI bal charytatywny zorganizowany przez dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Andrzeja Ziajora. Zespół Anturja prowadzony przez Katarzynę Kosińską zaprezentował uczestnikom balu swoje umiejętności w różnych układach tanecznych. Każdy mógł podziwiać ich talent, pasję, a także zaangażowanie z jakim pracują. To właśnie dochód z balu przeznaczony jest dla tego zespołu m.in. na wypoczynek letni i doposażenie, a także jako jednorazowe stypendium dla uczniów z najlepszymi wynikami w nauce i zachowaniu oraz pomoce dydaktyczne. Dzięki szczodrości innych młodzi ludzie mogą spełniać swoje marzenia.

Serdecznie i gorąco wszystkich przywitał dyrektor Zespołu - Andrzej Ziajor, swoją wdzięczność wyraził tym którzy pomagali w przygotowaniu tego przedsięwzięcia.

Na XVI balu bawili się pracownicy naszej Gminy oraz samorządowcy na czele z wice wójtem Jackiem Róg z małżonką oraz przedsiębiorcy, a równocześnie sponsorzy, m.in. Małgorzata i Grzegorz Rudny – właściciele Autokliniki „Rudcar” z Ostrowa, właściciele firmy Weldban ze Skrzyszowa, Monika i Konrad Przyszowiec ze Skrzyszowa – browar rzemieślniczy Challenger. Swoją obecnością zaszczycili XVI bal charytatywny także przedsiębiorcy z terenu powiatu ropczycko – sędziszowskiego na czele z p. prezes Małgorzatą Bąk z mężem oraz wszyscy sympatycy tej inicjatywy.

Miłą zabawę tej nocy zapewnił gościom zespół Desperados z Jasła, a wiele atrakcji dla gości kryło się w tajemniczych losach.

Wspieranie innych jest jak zasiewanie nasion. Nigdy nie wiesz, jak wielkie drzewo może wyrosnąć z jednego ziarna. To czas pokaże i oceni nasze działania, a młodzież, której dana została szansa rozwoju na pewno to wykorzysta i doceni.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni naszym darczyńcom i sponsorom, którzy wsparli XVI bal charytatywny.

SPONSORZY XVI BALU CHARYTATYWNEGO, SKRZYSZÓW 2023

 • Barbara Cyran 1001 drobiazgów Ostrów
 • AUTO KLINIKA Rud-CAR OSTRÓW,
 • Fundacja MAGNEZYTY ZM Ropczyce,
 • Firma EURO-EKO Mielec,
 • Bank Spółdzielczy Ropczyce,
 • KARCZMA ZAWADA,
 • PHU MATEO Dębica,
 • Fotografia Kinga Piwowarczyk Dębica,
 • Firma WELDBAN Skrzyszów,
 • FIRMA KOGRAKO DĘBICA,
 • Hurtownia Narzędzi SEGER Dębica,
 • FIRMA HORNET GROUP S. T. SZERSZEŃ OSTRÓW,
 • Firma NIWA Ropczyce,
 • Stomatolog M. CZUDŻAK Ostrów,
 • GABINET REHABILITACJI OPTIMA PLUS ROPCZYCE,
 • ROWER Sklep Rowerowy Adam Bieszczad Ropczyce,
 • Firma ERG-PET Pustków,
 • Firma WELDON Brzezówka,
 • SKLEP SPOŻYWCZY MERKURY ROPCZYCE,
 • SERWIS ROWEROWY NEWBIKE DĘBICA,
 • Drogeria DM Ropczyce,
 • PODKARPACKI BROWAR RZEMIEŚLNICZY CHALLENGER M. K. PRZYSZOWIEC PASZCZYNA,
 • PIZZERIA PRESTO OSTRÓW,
 • FIRMA BOMIR SKRZYSZÓW,
 • „ROBOTEK” SPRZEDAŻ, SERWIS, WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU OGRODNICZEGO, LEŚNEGO I BUDOWLANEGO ROPCZYCE,
 • BEST CHOICE OUTLET Pustynia,
 • Piekarnia CISZEK Dębica,
 • Handel i Usługi Transportowe W. MILCZANOWSKI Ostrów,
 • Firma ROLMLEK Mielec,
 • ZAKŁAD ZEGARMISTRZOWSKI M.NIEDZIELSKI ROPCZYCE,
 • FIRMA CANDELEX DĘBICA,
 • Firma MARS Ostrów,
 • STACJA PALIW ALTA TRANS ROPCZYCE,
 • Sklep Odzieżowy LUX-MAR Ropczyce,
 • Hurtowania Elektryczna MEGA Tarnów,
 • Stacja Paliw ORLEN A. Kępka Ropczyce,
 • MYJNIA KROMEX ROPCZYCE,
 • SKLEP SPORTOWY JUPITER DĘBICA,
 • Akademia PRESTIGE Głogów Młp.,
 • Kręgielnia LACUNA CLUB Ropczyce,
 • PRACOWNIA FRYZJERSKA Natalia Broda OSTRÓW,
 • GALERIA INDYGO DĘBICA,
 • COMAX COMPUTERS ROPCZYCE,
 • Studio Fryzur LUQERO Ropczyce,
 • Firma EL-MAT Ropczyce,
 • KWIACIARNIA CALLA DĘBICA,
 • SKLEP „SAINT & CLAIR” DĘBICA.,
 • Firma BRICOMARCHE Dębica,
 • Salon VICTORIA Ropczyce,
 • FIRMA FOTO-COLOR, ROPCZYCE.

ZSP Skrzyszów

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu