W dniach 5 i 6 grudnia 2023 roku w Kamionce, na specjalne zaproszenie Wójta Gminy Ostrów Grzegorz Ożóg oraz CKiB Gminy Ostrów, odbyło się spotkanie dzieci z naszej gminy ze Świętym Mikołajem. W sumie ponad 500 dzieci z najmłodszych klas ze wszystkich szkół naszej gminy otrzymało zaproszenie na to wydarzenie.

Podczas spotkania, oprócz wymarzonych prezentów, dzieci miały okazję uczestniczyć w różnorodnych zabawach z postacią Śnieżynki oraz specjalnym gościem, Reniferem Kometą, który przybył na to wydarzenie dzięki współpracy z Lady Fama.

Jesteśmy szczęśliwi, że po raz kolejny udało się zorganizować to wyjątkowe spotkanie i mamy nadzieję, że w nadchodzącym roku wszystkie dzieci będą grzeczne, aby Święty Mikołaj mógł ponownie odwiedzić naszą gminę.

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu