27 maja 2024 roku w budynku Domu Strażaka w Kamionce odbył się Bajkowy Dzień Rodziny. Po występach dzieci widzowie mogli obejrzeć przedstawienie pt. „Kopciuszek na wesoło”. Zespół teatralny, złożony z członków Szkolnego Koła Caritas działającego przy SP w Kamionce oraz Parafialnego Zespołu Caritas, zrobił wszystko, aby zadowolić publiczność.

Bogata scenografia i epokowe kostiumy z pewnością pomogły w odbiorze sztuki. Jak przystało na „Kopciuszka na wesoło”, śmiechu było co niemiara.

Wydarzenie było efektem projektu wolontariackiego „Teatralny wolontariat” w ramach konkursu na Mini Granty dla członków Szkolnych Kół Caritas. W pomoc włączyli się także Strzelcy.

Po przedstawieniu zbierane były wolne datki na leczenie i rehabilitację chorego dziecka.

tekst i foto: SP Kamionka

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu