GCKiS w Kamionce zaprasza wszystkich miłośników sportu do udziału 6 marca 2022 r. w X edycji "Tropem Wilczym. Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych". Są trzy dystanse do wyboru, czyli symboliczne 1963 m, 5 km oraz 12 km. Start i meta będzie zlokalizowana w Park Historyczny Blizna. Zapraszamy do uczestnictwa!

 

Zapisy:

logo Blizna tropem 2022 kopia

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu