elzbieta serafin marszalekElżbieta Serafin - Marszałek to mieszkanka Ocieki, która w wolnej chwili zajmuje się szeroko pojętym hafciarstwem i wykonywaniem różnego rodzaju ozdób i rękodzieł artystycznych. Wśród wykonywanych projektów można wymienić m.in. haftowane obrazy, własnoręcznie robione pamiątki i serwety wykonywane z haftu krzyżykowego. Oprócz tego wykonuje również oryginalne ozdoby choinkowe i wielkanocne. Prywatnie aktywnie działa w radzie sołeckiej miejscowości Ocieka oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Ociece, gdzie pełni stanowisko gospodarza remizy.

 

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu