elzbieta serafin marszalekElżbieta Serafin - Marszałek to mieszkanka Ocieki, która w wolnej chwili zajmuje się szeroko pojętym hafciarstwem i wykonywaniem różnego rodzaju ozdób i rękodzieł artystycznych. Wśród wykonywanych projektów można wymienić m.in. haftowane obrazy, własnoręcznie robione pamiątki i serwety wykonywane z haftu krzyżykowego. Oprócz tego wykonuje również oryginalne ozdoby choinkowe i wielkanocne. Prywatnie aktywnie działa w radzie sołeckiej miejscowości Ocieka oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Ociece, gdzie pełni stanowisko gospodarza remizy.

 

  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu