2 lipca 2016r. rozegrany zostanie 5 etap 27. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków. Wyścig będzie jechał z Tarnobrzega do Krosna i będzie przejeżdżał również przez naszą gminę.

W związku z powyższym, informujemy mieszkańców gminy Ostrów i okolic o utrudnieniach w ruchu na drodze wojewódzkiej numer 986 (Tuszyma - Wiśniowa). Przejazd na trasie Wola Ociecka - Ostrów przewidziany jest około godziny 11:30 - 12:00. Niezwłocznie po przejeździe peletonu ruch zostanie wznowiony.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.wyscig.com.pl/

M. Surman

m plakat 2016 v17a

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu