Portal informacyjny nowiny24.pl organizuje plebiscyt Osobowość Roku 2019. W kategorii kultura została nominowana dyrektor GCKiS w Kamionce – Jadwiga Łomnicka. Oddawać głosy można poprzez internet oraz wiadomości SMS. Zapraszamy do głosowania!

Więcej informacji: https://nowiny24.pl/p/kandydat/jadwiga-lomnicka%2C1147255/

Nominacja została przyznana za: rozbudowę Parku Historycznego Blizna, zdobywanie nowych eksponatów, promocję tego miejsca w skali kraju, skutkiem czego niegdysiejszy tajny poligon “Artilleriezielfeld - Blizna”, na którym hitlerowcy testowali rakiety V2, odwiedza rocznie kilka tysięcy gości (dane szacunkowe za 2019 r.) i co roku jest ich więcej.

jadwiga lomnicka

  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu