Dzisiaj otrzymaliśmy smutną informacja o śmierci Pana Józefa Wolaka, który od wielu lat aktywnie działał w życiu społecznym i samorządowym w naszej gminie. Ostatnio pełnił funkcję Radnego Rady Gminy Ostrów i był również Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej.

Śp. Józef Wolak, miał duże doświadczenie i zaufanie, ponieważ m.in. sześciokrotnie był wybierany jako radny do Rady Gminy Ostrów. Udzielał się również społecznie i aktywnie działał m.in. przy budowie GCKiS w Kamionce, rozbudowie szkoły podstawowej w Kamionce czy był także członkiem komitetu budowy kościoła w Kamionce. Przed emeryturą pracował także w ZUK Ostrów.

Zapamiętamy go jako osobę pracowitą i o dużej wiedzy, którą często dzielił się z innymi. Dzięki czemu Śp. Józef Wolak, wniósł wiele ważnych inicjatyw dla dobra mieszkańców gminy Ostrów.

Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 6 grudnia o godz. 14:00 w Kościele Parafialnym w Kamionce.

Rodzinie i najbliższym składam wyrazy współczucia i żalu.

 

Wójt Gminy Ostrów

Grzegorz Ożóg

 

jozef wola kamionka

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu