Informacja o planowanym na 3 lutego 2022 r. przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Mielcu, bezpłatnym webinarium  skierowane do osób  powyżej 25 roku życia,  które są zainteresowane z własnej inicjatywy zdobyciem, uzupełnieniem lub podniesieniem swoich kompetencji cyfrowych.

 
 

Temat webinarium Bezpłatne kursy komputerowe z Funduszy Europejskich".


Szczegóły informacji znajdują się w załączonym do maila pliku Word.

 
 
 
 

 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców województwa podkarpackiego do wzięcia udziału w konferencjach konsultacyjnych,
związanych z nowym programem regionalnym (FEP 2021-2027):https://tiny.pl/956vc

 
 

Z poważaniem

 

Małgorzata Piechota
Specjalista ds. Funduszy Europejskich,

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich
Biuro Informacji o Funduszach Europejskich, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

ul. Kościuszki 7, 39-300 Mielec 

tel. 798 771 414,  798 771 650
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.            Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    
www.fundusze.podkarpackie.pl   www.funduszeeuropejskie.gov.pl
Godziny pracy: pn. 7:30 - 18:00, wt. – pt. 7:30 - 15:30

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich jest koordynowana przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu