Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ostrowie informuje, że wnioski o dodatek węglowy można składać w GOPS, budynek Urzędu Gminy w Ostrowie, pierwsze piętro, pokój numer 7, w terminie do 30 listopada 2022 r.

Załączamy wzór wniosku, który został opublikowany w rozporządzeniu Minister Klimatu i Środowiska z dnia 16 sierpnia 2022 r.

 

 

Bliższe informacje o dodatku węglowym pod numerem telefonu 17 7449306

 

dodatek weglowy

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu