W zawiązku z organizacją w najbliższą niedzielę, czyli 25 września 2022 r. charytatywnego biegu ph. „Biegniemy dla osób niepełnosprawnych z terenu Gminy Ostrów” informujemy, że na terenie miejscowości Ostrów i Skrzyszów będą utrudnienia w ruchu na trasach

Organizatorzy informują, że czas zamknięcia dróg przez który przebiegają trasy planowany jest od godz. 10:30 – 13:30 ale jeśli zawodnicy przybiegną na metę szybciej to zamknięte odcinki dróg sukcesywnie będą otwierane zdecydowanie szybciej. Mieszkańców prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń służb porządkowych zabezpieczających trasy biegów.

 

zamkniete drogi ostrow skrzyszow

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu