W związku z organizacją Podkarpackiego Pucharu Nordic Walking Etap Blizna w dniu 29 kwietnia 2023 r. informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu drogowym na drodze powiatowej NR 1177 R (Blizna-Tuszyma, powiat mielecki) w miejscu skrzyżowania drogi powiatowej z drogą pożarowa nr 13 (leśnictwo Sokole). Utrudnienia te będą cykliczne w godzinach od 10.30 do ok. 12.30. Prosimy o zapoznanie się z poniższą mapą i liczymy na wyrozumiałość.

mapa nordic walking blizna

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu