Uczniowie klasy III ze Szkoły Podstawowej im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie osiągnęli wielki sukces, zostając laureatami pierwszego etapu ogólnopolskiego konkursu "Muzyczne Wyzwanie Chrumasa" w „Programie dla szkół”!

Ich autorska piosenka "Owocowe super moce" promuje zdrowe nawyki żywieniowe wśród dzieci i dzięki niej znaleźli się w gronie najlepszych 12 wykonawców w Polsce. Teraz potrzebują Waszego wsparcia, aby przejść do drugiego etapu konkursu!

Jak możesz pomóc?

  • Głosuj codziennie – Głosowanie trwa do 18 maja 2024 r. Każdy głos ma znaczenie!
  • Rozpowszechniaj informację – Udostępnij ten post, aby więcej osób mogło wspierać naszych utalentowanych uczniów.

Głosuj tutaj: https://www.wyzwaniechrumasa.org/glosowanie/

Dziękujemy za każdy oddany głos i wsparcie naszej młodzieży! Razem możemy pomóc im zdobyć kolejny etap!

 

dzieci ze skrzyszowa konkurs

 

 

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu