Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kamionce zaprasza dzieci i młodzież z terenu naszej gminy do uczestnictwa w różnego rodzaju zajęciach, zabawach i turnieju tenisa stołowego organizowanych w ramach ferii zimowych w gminie Ostrów. Zajęcia będą sie odbywać m.in. w świetlicy w budynku GCKiS w Kamionce, Domu Ludowym w Borku Małym, Wiejskim Domu Kultury w Bliźnie oraz Szkole Podstawowej w Woli Ocieckiej. Dokładny program dostępny poniżej.

 ferie kamionka

FERIE 2017 FILIE

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu