Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kamionce zaprasza dzieci i młodzież z terenu naszej gminy do uczestnictwa w różnego rodzaju zajęciach, zabawach i turnieju tenisa stołowego organizowanych w ramach ferii zimowych w gminie Ostrów. Zajęcia będą sie odbywać m.in. w świetlicy w budynku GCKiS w Kamionce, Domu Ludowym w Borku Małym, Wiejskim Domu Kultury w Bliźnie oraz Szkole Podstawowej w Woli Ocieckiej. Dokładny program dostępny poniżej.

 ferie kamionka

FERIE 2017 FILIE

  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu