W dniach 18-19 maja 2019 w Folwarku Cyziówka w Kamionce odbyła się XII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych zorganizowana przez Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Rzeszowie. Wystawa przyciągnęła licznych wystawców oraz miłośników psów, którzy mogli również zobaczyć różnego rodzaju szkolenia i pokazy. Wystawa była zorganizowana pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego, Starosty Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego i Wójta Gminy Ostrów.

Mateusz Surman

  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu