W dniach 18-19 maja 2019 w Folwarku Cyziówka w Kamionce odbyła się XII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych zorganizowana przez Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Rzeszowie. Wystawa przyciągnęła licznych wystawców oraz miłośników psów, którzy mogli również zobaczyć różnego rodzaju szkolenia i pokazy. Wystawa była zorganizowana pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego, Starosty Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego i Wójta Gminy Ostrów.

Mateusz Surman

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu