W sobotę, 29 lutego 2020 na hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Ostrów zorganizowany przez GCKiS w Kamionce. Sportowa rywalizacja podczas całych zawodów była niezwykle zacięta, a mecze stały na wysokim poziomie.


Do turnieju przystąpiło łącznie 8 drużyn, które ostatecznie osiągnęły następujące miejsca:

  1. Wola Ociecka I,
  2. OSP Kozodrza,
  3. Start Blizna,
  4. Skrzyszów Budzyń,
  5. Wola Ociecka II,
  6. Ocieka Sadykierz,
  7. Ostrów,
  8. Tempo Skrzyszów.

Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Dominik Kobos, a najlepszym bramkarzem Paweł Nędza. Dziękujemy wszystkim za udział!

Mateusz Surman

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu