Urząd Gminy Ostrów jeszcze w kwietniu zakupił 24 laptopy wraz z oprogramowaniem, które zostały przekazane do szkół w naszej gminie, a następnie do najbardziej potrzebujących uczniów, które nie miały możliwości nauki online z powodu braku komputera w miejscu zamieszkania. Łączny koszt zakupionych komputerów to blisko 60 tys. i zostały sfinansowane ze środków programu „Zdalna Szkoła” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.

 fundusze na komputerypomoc

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu