We wtorek, 15 listopada 2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Ostrowie odbyła się uroczystość z okazji 10-tej rocznicy nadania szkole imienia Henryka Sienkiewicza.

Wydarzenie rozpoczęło się mszą świętą w kościele NMP Królowej Polski w Ostrowie w której uczestniczyła cała społeczność szkolna wraz z zaproszonymi gośćmi. Następnie uczestnicy udali się do szkoły, gdzie wszystkich przywitała dyrektor szkoły Maria Wielgus. Tam odbyła się uroczysta akademia wraz z programem artystycznym, który został zaprezentowany przez dzieci oraz rodziców. Złożono również kwiaty pod pamiątkową tablicą upamiętniającą dzień nadania imienia, która znajduje się w budynku szkoły.

W uroczystości oprócz dzieci i rodziców uczestniczyli m.in.: Jacek Magdoń – Radny Województwa Podkarpackiego i przedstawiciel IPN w Rzeszowie, Grzegorz Ożóg - Wójt Gminy Ostrów, ks. Józef Rusnarczyk – Proboszcz Parafii w Ostrowie, Waldemar Więch – Dyrektor CKiB Gminy Ostrów oraz Grzegorz Czaja, Robert Kołodziej, Kazimierz Kłak, Łukasz Łącała – Radni Rady Gminy w Ostrowie.

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu