Szkolny Klub Wolontariatu (SKW) działający w Publicznej Szkole Podstawowej im. bł. ks. Romana Sitki w Kamionce we wtorek 21 lutego 2023 roku zorganizował 5. Charytatywny Kiermasz Słodkości pn. „Wyślij pączka do Afryki” (nie tylko z pączkami).

Jest to akcja, która na stałe wpisała się w kalendarz działań SKW. W tym roku szczególnie zaangażowani byli uczniowie i rodzice klasy IV, a z uwagi na jubileusz do organizacji kiermaszu SKW zaprosili Szkolne Koło „Caritas”.

Bardzo wszystkim dziękujemy za udział i wsparcie – tym, którzy przygotowali różne słodkości i tym, którzy je kupili. Pozdrawiam! Barbara Głód - opiekun SKW, wychowawca kl. IV

Fundacja „Kapucyni i Misje” z Krakowa po raz kolejny prowadzi zbiórkę pt. „Wyślij pączka do Afryki”. Dzięki niej, odmawiając sobie słodkości związanych z Tłustym Czwartkiem, można wspomóc kapucyńskie projekty misyjne. W akcji mogą wziąć udział zarówno ci, którzy pączki kupią, jak i ci, którzy odmówią sobie tej przyjemności. Akcja zwyczajowo trwa od tłustego Czwartku do Wielkanocy. Pomóc można przede wszystkim kupując „e-pączka” na stronie: paczek.kapucyni.pl.

Publiczna Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Romana Sitki w Kamionce

wyslij paczek do afryki 2023

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu