W środę, 1 marca 2023 r. w Ostrowie odbyła się XLVIII Sesja Rady Gminy Ostrów podczas, której radni przyjęli szereg uchwał i zmian oraz były też interpelacje i zapytania radnych. Oprócz tego w sesji uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Ropczycach - podinsp. Roman Zawiślak, który podsumował stan bezpieczeństwa na terenie Gminy Ostrów w 2022 roku.

Kolejnymi gośćmi na sesji byli: Witold Darłak - Starosta Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego, Sławomir Bezara - Członek Zarządu Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego oraz Marta Cesarz - Dyrektor Wydziału Dróg Powiatowych w Starostwie Powiatowym w Ropczycach. Ta liczna delegacja przedstawiła planowane inwestycje na terenie naszej gminy oraz odpowiedziała na pytania radnych.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tej sesji oraz transmisję wideo z tego posiedzenia.

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu