W ostatni dzień marca, czyli 31 marca 2023r. w Ostrowie odbył się Gminny Przegląd Taneczny pt. „Rewia przedszkolaków z Gminy Ostrów dla Ziemi ", który został zorganizowany pod patronatem Wójta Gminy Ostrów. W wydarzeniu wzięły udział przedszkolaki ze wszystkich szkół z naszej gminy. Każda ze szkół przygotowała indywidualny spektakl muzyczno – taneczny związany z ekologią i ochroną środowiska.

Wśród zaproszonych gości był m.in. Grzegorz Ożóg - Wójt Gminy Ostrów, Piotr Furtak - Sołtys Sołectwa Ostrów, Wioletta Ochab - Przewodnicząca Rady Rodziców oraz dyrektorzy szkół na czele z Marią Wielgus – Dyrektorem Publicznej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Ostrowie, czyli gospodarzem tego wydarzenia. Organizatorami przeglądu były panie Beata Florczak, Ewa Niemiec i Karolina Depowska.

Wójt Gminy Ostrów Grzegorz Ożóg podziękował wszystkim dzieciom za piękne występy oraz opiekunom i rodzicom za wzorowe poczynania w przygotowaniu dzieci do rozpoczęcia nauki w szkole. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe medale oraz słodkości ufundowane przez Wójta Gminy Ostrów oraz Gminny Zakład Usług Komunalnych w Ostrowie.

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu