Realizując projekt Lasów Państwowych „Natura od kuchni”, KGW Kozodrza zaprosiło wszystkich na „Dzień pieroga z lasem”, który odbył się 17 września 2023 r. w Kozodrzy . Do współpracy włączył się również Wójt Gminy Ostrów Grzegorz Ożóg oraz jednostka OSP KSRG Kozodrza. Patronat nad wydarzeniem objęło Nadleśnictwo Tuszyma Lasy Państwowe oraz CKiB Gminy Ostrów.

Na wszystkich, którzy przybyli tego dnia do Kozodrzy, czekała degustacja pierogów z owocami lasu i dziczyzną oraz różne inne smakowite przekąski przygotowane przez KGW Kozodrza. W programie znalazły się również występy taneczne oraz darmowa strefa dmuchańców dla dzieci . Wieczorem odbyła się zabawa taneczna z zespołem Expert Music.

Głównym celem ogólnopolskiego konkursu „Natura od kuchni”, organizowanego przez Lasy Państwowe, jest promowanie i upowszechnianie wiedzy na temat zdrowej żywności pochodzącej z polskich lasów.

 

 

natura od kuchni plakat

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu