W czwartek, 21 marca 2024 roku, odbyło się inauguracyjne spotkanie Koła Seniorów w Ociece, które skupia członków z terenu Parafii Ocieka. W wydarzeniu wzięli udział m.in. Grzegorz Ożóg - Wójt Gminy Ostrów, Sławomir Bezara - nasz radny powiatowy i Członek Zarządu Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego, Rafał Nędza - Przewodniczący Rady Gminy Ostrów oraz Bogusław Malikowski - Radny Rady Gminy Ostrów.

Zajęcia i atrakcje dla seniorów będą przygotowywać pracownicy CKiB Gminy Ostrów, którzy również aktywnie uczestniczyli w wydarzeniu, które odbyło się w Domu Strażaka w Ociece.

Spotkanie odbyło się w przyjemnej atmosferze, pełnej wspólnych wspomnień. Już na wstępie do Koła zapisanych zostało około 30 seniorów, jednak spodziewamy się, że ta liczba jeszcze wzrośnie.

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu