W niedzielę, 24 marca 2024 roku, w Kościele Parafialnym w Kamionce odbyło się „Misterium Męki Pańskiej”, przygotowane przez dzieci i młodzież z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kamionce. Zaangażowanie młodych aktorów i wsparcie nauczycieli zaowocowało wzruszającym przedstawieniem, które poruszyło zgromadzonych.

Scenografia, dekoracje oraz oprawa świetlna i muzyczna podkreślały głęboki wymiar duchowy wydarzenia. Widowisko to, pełne emocji i duchowości, stało się ważnym przeżyciem dla uczestników, pogłębiając ich zrozumienie tajemnicy wiary chrześcijańskiej.

Organizatorami wydarzenia byli: Proboszcz Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Św. w Kamionce i Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. bł. ks. Romana Sitko w Kamionce.

 

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu