W ubiegłym tygodniu odbyła się Sesja Rady Gminy Ostrów, podsumowująca VIII kadencję z lat 2018-2024. Był to okres pełen wyzwań, ale także znaczących osiągnięć, które byłyby niemożliwe bez zaangażowania i poświęcenia wielu osób. Wójt Gminy Ostrów, Grzegorz Ożóg, podsumował te lata, dziękując wszystkim za wspólną pracę, determinację i odwagę.

Ostatnie lata były pełne wyzwań, począwszy od pandemii aż po konflikt na Ukrainie. Mimo tych trudności, Gmina Ostrów zrealizowała imponujące inwestycje na łączną sumę 126 milionów złotych, z czego około połowy stanowiły środki zewnętrzne. Jest to dowód na to, że wspólne działanie i skupienie na celach mogą przynosić realne efekty.

Podczas sesji wspomniano również postaci, które kilka lat temu zasiadały miedzy nami, ale które odeszły przed zakończeniem tej kadencji. Minutą ciszy uczczono pamięć śp. Józefa Bajora, byłego Przewodniczącego Rady Gminy, oraz śp. Józefa Wolaka, byłego Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej.

Wójt Grzegorz Ożóg podziękował obecnemu Przewodniczącemu Rady Rafał Nędza, a później w jego asyście wyraził podziękowania również do wszystkich radnych, którzy nie tylko reprezentowali swoje społeczności, ale także każdego dnia pracowali na rzecz lepszego jutra dla Mieszkańców Gminy Ostrów. To dzięki ich pracy, determinacji i wspólnemu dążeniu do celu, Gmina Ostrów stanowi przykład dynamicznego rozwoju i zdolności adaptacji do zmieniających się realiów. Ta kadencja zostanie zapamiętana jako czas, w którym mimo licznych wyzwań, Gmina Ostrów nie tylko przetrwała, ale i rozkwitła, realizując projekty, które będą służyły społeczności przez wiele nadchodzących lat.

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu