Gmina Ostrów widząc zapotrzebowanie i zainteresowanie mieszkańców Odnawialnymi Źródłami Energii na swoim terenie postanowiła przygotować się do projektu parasolowego, w którym będzie możliwy zakup i montaż urządzeń z bezzwrotnym dofinansowaniem.

Rozpoczynający się projekt parasolowy OZE jest jednym z pierwszych działań prowadzonych przez podmioty tworzące Ropczycko-Dębicki Klaster Energii.

Wkrótce rozpoczną się spotkania informacyjne. W czasie spotkań z koordynatorem klastra energii zostaną przedstawione możliwości uzyskania dofinansowania do zakupu i montażu m.in. instalacji fotowoltaicznych, powietrznych oraz gruntowych pomp ciepła c.o. i c.w.u., a także magazynów energii. Mieszkańcy będą mogli zapoznać się szczegółowo z kwestiami prawno-organizacyjnymi, finansowymi oraz z zasadami uczestnictwa w projekcie.

 

plakat wzór do mieszkańców parasolowy Ostrów1

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu