Zachęcamy mieszkańców oraz wszystkich sympatyków sportu do głosowania w VIII Plebiscycie Sportowym na Najlepszych Sportowców Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego 2021 roku.

Celem Plebiscytu jest promowanie idei sportu wśród mieszkańców powiatu oraz wyłonienie zwycięzców w następujących kategoriach: Sportowiec Roku, Talent Roku, Trener Roku, Działacz Sportowy Roku oraz Drużyna Roku.

Laureaci  w poszczególnych kategoriach zostaną wybrani w  głosowaniu internetowym na  portalu informacyjnym www.rrs24.net. Plebiscyt trwa od 18 lutego 2022 roku do 13 marca 2022 roku. Każdy głosujący może oddać 1 głos dziennie w każdej z kategorii.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału we wspólnej zabawie, gdyż wśród uczestników Plebiscytu zostanie rozlosowana nagroda.

Pełna lista kandydatów dostępna jest na stronie:  www.spropczyce.pl oraz www.rrs24.net.Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas Powiatowej Gali w marcu bieżącego roku.

 

Zagłosuj na:

https://rrs24.net/sportwiec-roku-2021/

 

plebiscyt najlepszy sportowiec 2021 plakat

 

plebiscyt najlepszy sportowiec 2021

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu